Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Tom Bertelink
Lees meer
Rob Becx
Rob Becx, 30 jaar werkzaam in de accountancy waarvan 15 jaar gecombineerd met waarderingsspecialist. Waarderingen uitgevoerd in diverse bedrijfstakken. Tevens bestuurslid van de organisatie HLB Witlox van den Boomen.
Lees meer
Thomas Smit
Lees meer
Djuri Jambor
Lees meer
Ron Marsen
Lees meer
Robbert Dieben
Corporate Finance and Valuation Consultant with broad experience on a wide variety of business valuation matters and corporate finance / M&A assessments. Specializations:,- Business Valuation,- Impairment and Purchase Price Allocation (IFRS & NL GAAP),- IP Valuation,- Early stage companies (IPEV),- Value Based Management,- Transaction Services
Lees meer
Derk Willem Ruesink
Derk Willem Ruesink, registeraccountant (NIVRA, 1991), fiscaal econoom (Tilburg University, 1996) en master in business valuation en RV (TIAS. 2019).
Lees meer
Stefan Jansen
Lees meer
Mark van der Linden
Lenssen Advies is een lokaal advies- en accountantskantoor met vijf vestigingen in Limburg. Zelf ben ik sinds 2010 werkzaam in de zakelijke dienstverlening. Ik hou me dagelijks bezig met waarderings- en financieringsvraagstukken in het MKB.
Lees meer
Roy Joppen
Lees meer
20 van de 383 leden