Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Barend Salemink
Lees meer
Tom ter Bogt
Lees meer
Diederic 't Hooft
Lees meer
Geert Smets
Advisor Corporate Finance at Aeternus | Bedrijf (ver)kopen | Bedrijfswaardering | Financiering | Valuemanagement | Industrial Manufacturing (bron: linkedin)
Lees meer
Carolien Monteiro
Lees meer
Bas van Soest
Ik ben als specialist in overname dagelijks bezig met transacties, waarbij het waarderen van bedrijven een vast onderdeel van het proces is. Daardoor heb ik veel ervaring in de praktijk. Daarnaast voer ik als register valuator vrij regelmatig waarderingsopdrachten uit in het kader van onder andere conflicten, echtscheidingen en schadeberekeningen.
Lees meer
Hans Webbink
Lees meer
Jaap Verkade
Als zelfstandig, onafhankelijk Register Valuator ben ik beschikbaar voor advieswerkzaamheden en waarderingsopdrachten in het kader van geschillenbeslechting, bedrijfsopvolging, fusies en overnames, financiering en verslaggevingsvraagstukken.
Lees meer
Ruben Reimering
Als Register Valuator en CFO heb ik (in mijn ogen) de best of both worlds. Finance, waarderingen en transacties omvatten mijn core business. Deze mix maakt niet alleen mijn werk divers, ook voor de ondernemer en organisatie is dit een voordeel. Als CFO word ik onderdeel van de organisatie, als Register Valuator kan ik ook onafhankelijk optreden in de rol van adviseur.
Lees meer
Michiel Nagelhout
Specialist in bedrijfswaarderingen en financieel modelleren, ,Michiel Nagelhout (1970) is partner bij Wingman Business Valuation B.V. en sinds 1995 actief op het gebied van ondernemingswaardering. Michiel is door de jaren heen betrokken geweest bij diverse waarderingsopdrachten in een groot aantal sectoren, in Nederland en in het buitenland. ,,Michiel wordt regelmatig als waarderingsdeskundige ingeschakeld, zowel als onafhankelijk deskundige (onder meer door de Ondernemingskamer van het gerechtshof te Amsterdam) als ook als partij deskundige. Daarnaast is Michiel betrokken bij diverse waarderingsanalyses in het kader van Purchase Price Allocations (PPA) en Impairments
Lees meer
30 van de 390 leden