Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Thijs Verhees
Mijn naam is Thijs Verhees en ik ben vanaf 2010 verbonden aan NH Adviseurs. Als RV-er ben ik regelmatig betrokken bij fiscale waarderingsvraagstukken, aan- en verkoop van ondernemingen, bedrijfsopvolging van familiebedrijven en zakelijke geschilsituaties.
Lees meer
Jurjen Bouwens
B3TER legt zich binnen onze B van ‘Bezitten’ toe op zaken zoals bedrijfsovernames, fusies en financieringen Zo kunnen we bijvoorbeeld voor u een bedrijfswaardering uitvoeren en meekijken naar diverse aspecten die daarbij komen kijken. Uiteraard kunnen we u ook begeleiden tijdens het hele overnametraject. Datzelfde geldt voor fusies en financieringen; heeft u behoefte aan professioneel advies en begeleiding? Dan zit u goed bij B3TER. Meer weten over de mogelijkheden en wat wij specifiek voor u kunnen betekenen op dit vlak? Neem dan contact met ons op, we helpen u graag verder!
Lees meer
Frank van der Noll
Actief en ervaren in de brede waarderingspraktijk en participerend in het waarderingsbureau International Business Valuers BVVeelal betrokken bij waarderingen in de MKBsfeer conflicten en echtscheidingen alsmede transactiegerelateerde opdrachten
Lees meer
Carolien Monteiro
Lees meer
Jerome Lo ten Foe
Lees meer
Arnout van Holten
Lees meer
Rutger Groenewegen
Ons kantoor Groenewegen & Lukaart Corporate Finance kent negen gedreven medewerkers, waarvan 3 afgestudeerd RV-ers en 1 studerend voor RV. In de praktijk houden wij ons naast transactiebegeleiding en bedrijfsfinanciering voor een groot deel van onze tijd bezig met waarderingsvraagstukken. Wij werken veelal voor MKB-ondernemingen en familiebedrijven in vele branches, die in het kader van bedrijfsopvolging, transactiebegeleiding of geschillen een beroep doen op onze dienstverlening. Groenewegen & Lukaart heeft jarenlange ervaring met waarderingsvraagstukken. Neem vrijblijvend contact met één van ons op via www.groenewegen-lukaart.nl.
Lees meer
Thijs van Rijn
Lees meer
Kaspar Planting
Lees meer
Kees de Boer
Lees meer
30 van de 405 leden