Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Piet Hoogeveen
Lees meer
Karel Kramer
Lees meer
Gerben Remmerde
Lees meer
Arno Overvest
06 46 34 98 79
Lees meer
Paul van der Aar
Binnen VanOoijen Accountants ben ik werkzaam als accountant in zowel de controle als de samenstelpraktijk. Daarnaast houd ik mij bezig met waarderingen, met name gericht op het familiebedrijf in verband met bedrijfsovernames of verkoop van de onderneming.LineBreakLineBreakIn de MKB praktijk komt het ook veelvuldig voor dat er waarderingsexpertise wordt gevraagd in lopende trajecten, waarbij er geen behoefte is aan waarderingsrapporten, maar meer ondersteuning en begeleiding in dat traject. Dat is een pragmatische en kosten efficiente manier om bedrijven verder te helpen.LineBreakLineBreakVoor potentiële kopers geldt dat zij vaak graag een toetsing door een waarderingsdeskundige wensen van de vraagprijs, is deze reëel? Voor verkopers geldt dan weer dat zij door middel van een waardering een indicatie van de vraagprijs aan koper willen hebben. Het waarderingsrapport dan wel notitie is daarbij een door een derde gemaakt stuk (objectief) dat als uitgangspunt voor de verdere onderhandelingen kan dienen. Uitzonderingen daargelaten, gelden er korte doorlooptijden.
Lees meer
Ronald Breedveld
Werkzaam als business valuator bij de Belastingdienst, werkgebied MKB Noord Oost
Lees meer
Egbert Jan Boertien
Ik ben een ondernemende financieel professional. Met mijn bedrijf Boertien Finance & Valuation Services BV richt ik me op bedrijven in het MKB. Ik heb ervaring in de volgende sectoren: - Maakindustrie - Automotive (gerelateerd) - Circulaire Business Modellen - Digitale Business Modellen. Ook begeleiding van (early stage) start ups voor wat betreft value based management, waarderingsvraagstukken en financieringen. Tot slot heb ik de studie van WHOA-herstructeringsdeskundige via de PAO - Universiteit Leiden gevolgd en ben reeds betrokken bij ondernemingen in zwaar weer die WHOA of minnelijke akkoordtrajecten volgen en waarvoor de reorganisatiewaarden dienen te worden bepaald. Sinds februari 2023 als zelfstandig partner verbonden aan Insolving BV die ondernemingen in zwaar weer ondersteund met een team van specialisten.
Lees meer
Peter den Hertog
Ik ben een oplossingsgerichte en gedreven adviseur met een drive om toegevoegde waarde te leveren op cruciale momenten in het bestaan van ondernemingen
Lees meer
Gijs Vernoij
Werkzaam als belastingadviseur & Partner bij Gufo Office B.V., tevens trusted advisor en bedrijfswaardeerder.
Lees meer
Frank Meerkerk
Lees meer
30 van de 390 leden