Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Erik Jan Reuver
Registeraccountant (RA), ,Register Valuator (RV).,Specialisatie: Sport, Travel & Leisure Industry. ,CFO, commissaris, arbitrage, mediation. Nevenactiviteiten: Raad van Tucht Nederlands Instituut voor Register Valuators (NIRV).,Bestuurslid Nederlands Arbitrage Instituut (NAI). Beroepscommissie licentiezaken betaald voetbal KNVB. Bestuurslid KNHB.,Bestuurslid European Guarantee Fund Association for Travel and Tourism (Brussels)
Lees meer
Henny Kloppenburg-Boersema
Als gespecialiseerd overnameadviseur ondersteun ik reeds 15 jaar ondernemers in de financiële dienstverlening. Naast de verzekeringsmarkt, waaronder assurantiekantoren (brokers) en volmachtbedrijven (MGA’s) zijn ook property services, hypotheekverstrekkers, accountancy en arbodienstverleners onderdeel geworden van het specialisme. De belangrijkste activiteiten bestaan uit advisering bij overnametrajecten en waarderingsvraagstukken. Daarnaast bieden we ondersteuning aan ondernemers die voor een strategische beslissing staan, te maken hebben met (mogelijke) geschillen en hebben wij een juridische afdeling met veel ervaring in uw branche.
Lees meer
Flip van Spaendonck
Flip van Spaendonck is corporate finance-specialist met een brede ervaring in waardebepaling van bedrijven en advisering bij koop en verkoop. Treedt op als gerechtelijk deskundige in opdracht van rechtbank en gerechtshof, als partijdeskundige, arbiter en (bindend) adviseur.
Lees meer
Arjan Slobbe
Lees meer
Arjan Bomkamp
Lees meer
Charles Rabe
Lees meer
Mado van den Brand
Lees meer
Hans Haanappel
Hans is partner at Vantage Valuation and has over 20 years of experience in valuation and corporate finance advisory in various settings, such as M&A, dispute resolution, financing and restructuring. Hans is specialized in complex valuations. LineBreak LineBreakDuring his career, Hans has advised many corporates and private equity funds on valuation, (acquisition) financing and related matters, supporting M&A transactions and restructurings. He also acted as an expert in various disputes and legal proceedings on valuation and economic damages and has been appointed by the Dutch Enterprise Chamber as an independent valuator in several cases.LineBreakLineBreakNext to advisory, Hans provides technical training in the fields of financial statement analysis, corporate finance, valuation and financial modeling for corporate finance professionals working at investment banks, private equity funds, corporate finance advisory boutiques and asset managers. He also lectures at the Rotterdam School of Management and Nyenrode Business University.LineBreakLineBreakHans holds a Master of Science degree in finance from the University of Tilburg and graduated with honors.LineBreak
Lees meer
Alexander Thomassen
In- en uitkoop van aandeelhouders, zakelijke geschillen, waarderingsconflicten. Alexander is raad-plaatsvervanger bij de Ondernemingskamer van het Gerechtshof in Amsterdam en oprichter van het Instituut voor Zakelijke Mediation.
Lees meer
Arjen Sparrius
Arjen Sparrius (1962) is partner bij Sman Business Value. Hij staat ingeschreven in het Landelijk Register van Gerechtelijk Deskundigen (LRGD). Hij treedt met regelmaat op als door de rechter benoemd deskundige op het gebied van ondernemingswaardering en economische schadebepaling. Daarnaast is hij actief in de transactiepraktijk. Arjen Sparrius is (cum laude afgestudeerd) bedrijfskundige van de Technische Universiteit Eindhoven. Na een periode als officier bij de Koninklijke Marine, was hij organisatieadviseur bij Coopers & Lybrand (vanuit kantoor Barcelona, Spanje). Hij vervulde gedurende 10 jaar diverse managementfuncties bij ExxonMobil (finance, upstream en downstream). Ook recent wordt hij nog regelmatig betrokken bij opdrachten in de energiesector. Arjen Sparrius voltooide in 2005 de opleiding Business Valuation aan de Rotterdam School of Management. Hij volgde in 2010 de opleidingen Forensic Economics en Gerechtelijk Deskundige aan de Leyden School of Law and Economics. In 2020 voltooide hij de opleiding van de European Association of Certified Valuators and Analysts. Hij trad toe tot de maatschap Sman Business Value in 2013, nadat hij als oprichter van Business Value BV al ruim 10 jaar actief was in fusies en overnames. Arjen Sparrius is als Register Valuator ingeschreven bij de Stichting Waarderingsonderzoek ten behoeve van Bedrijf en Onderneming. Hij is tevens lid van het Nederlands Instituut voor Register Valuators en van de EACVA. Van 2006 tot en met 2012 was hij bestuurslid van de beroepsorganisatie NiRV.
Lees meer
30 van de 390 leden