Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Karel van der Krieken
Lees meer
Robbert Dieben
Corporate Finance and Valuation Consultant with broad experience on a wide variety of business valuation matters and corporate finance / M&A assessments. Specializations:,- Business Valuation,- Impairment and Purchase Price Allocation (IFRS & NL GAAP),- IP Valuation,- Early stage companies (IPEV),- Value Based Management,- Transaction Services
Lees meer
Kevin de Koning
Woonachtig en werkzaam vanuit Dordrecht en een brede interesse voor alles wat ons mensen bindt om vanuit een duurzame gedachte waarde te creëren. Daardoor bevlogen en enthousiast om in dit prachtige waarderingsvak werkzaam te mogen zijn en met veel ondernemers met een krachtige visie in contact te zijn.
Lees meer
Rutger Groenewegen
Ons kantoor Groenewegen & Lukaart Corporate Finance kent negen gedreven medewerkers, waarvan 3 afgestudeerd RV-ers en 1 studerend voor RV. In de praktijk houden wij ons naast transactiebegeleiding en bedrijfsfinanciering voor een groot deel van onze tijd bezig met waarderingsvraagstukken. Wij werken veelal voor MKB-ondernemingen en familiebedrijven in vele branches, die in het kader van bedrijfsopvolging, transactiebegeleiding of geschillen een beroep doen op onze dienstverlening. Groenewegen & Lukaart heeft jarenlange ervaring met waarderingsvraagstukken. Neem vrijblijvend contact met één van ons op via www.groenewegen-lukaart.nl.
Lees meer
Frank Meerkerk
Lees meer
Erik Poel
Lees meer
Mark Dekker
Lees meer
Thijs van Rijn
Lees meer
Occo van der Hout
Ervaring met vele corporate finance facetten. Naast het uitvoeren van waarderingen, ook structureren en onderhandelen van M&A transacties, aantrekken dan wel herfinancieren van vreemd vermogen, herstructureringen wanneer de continuïteit onder druk staat of kan komen te staan, opzetten en begeleiden van project- respectievelijk activafinancieringen, etc.
Lees meer
Aad Janssen
Aad Janssen is zowel REV taxateur o.g. als register valuator. De expertise ligt met name in de (internationale) glastuinbouw en energieprojecten. Aad Janssen is directeur/mede-eigenaar van een advies- ingenieurs en makelaarskantoor van circa 50 medewerkers.
Lees meer
30 van de 390 leden