Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Roland Hoekstra
Lees meer
Paul van der Aar
Binnen VanOoijen Accountants ben ik werkzaam als accountant in zowel de controle als de samenstelpraktijk. Daarnaast houd ik mij bezig met waarderingen, met name gericht op het familiebedrijf in verband met bedrijfsovernames of verkoop van de onderneming.LineBreakLineBreakIn de MKB praktijk komt het ook veelvuldig voor dat er waarderingsexpertise wordt gevraagd in lopende trajecten, waarbij er geen behoefte is aan waarderingsrapporten, maar meer ondersteuning en begeleiding in dat traject. Dat is een pragmatische en kosten efficiente manier om bedrijven verder te helpen.LineBreakLineBreakVoor potentiële kopers geldt dat zij vaak graag een toetsing door een waarderingsdeskundige wensen van de vraagprijs, is deze reëel? Voor verkopers geldt dan weer dat zij door middel van een waardering een indicatie van de vraagprijs aan koper willen hebben. Het waarderingsrapport dan wel notitie is daarbij een door een derde gemaakt stuk (objectief) dat als uitgangspunt voor de verdere onderhandelingen kan dienen. Uitzonderingen daargelaten, gelden er korte doorlooptijden.
Lees meer
Daniel Peters
Lees meer
Wilco Dokman
Actief als RV'er en directeur corporate finance bij aaff
Lees meer
Alexander den Boer
Lees meer
Mado van den Brand
Lees meer
Rob Verbakel
Actief in Industrie, High-Tech (van startup tot Unicorn), ICT, MedtechLineBreakErvaring met volgend type ondernemingen:LineBreak- ClouddienstenLineBreak- SAAS bedrijvenLineBreak- Medical Devices (parttime CFO)LineBreakLineBreakVia Shurman (shurman.com) actief in funding netwerk (VC, PE, Alternative Lending) internationaalLineBreakErvaring met Europese financiering (EU/EIF)
Lees meer
Gerda Nobel
Ik ben meer dan 30 jaar adviseur overname en opvolging in diverse branches in het MKB. Uit ervaring weet ik dat de waarde van een bedrijf wordt bepaald door de strategie van de (toekomstig) eigenaar en het vermogen om de strategie aan te passen aan toekomstige ontwikkelingen.
Lees meer
Carolien Monteiro
Lees meer
Rens Knevels
Vanuit mijn fusie- en overname achtergrond ben ik veelvuldig betrokken bij diverse waarderingsvraagstukken. Dit varieert van de begeleiding van ondernemers bij waardebepalingen in het kader van koop- en verkoop van bedrijven tot geschillen tussen aandeelhouders.LineBreakLineBreakAls Register Valuator heb ik een persoonlijke en betrokken houding en probeer ik de brug te slaan tussen de theoretische waarde van een bedrijf en een passende prijs. LineBreakLineBreakHeeft u een waarderingsvraagstuk en bent u op zoek naar passend advies en begeleiding, dan help ik u daar graag bij.
Lees meer
10 van de 383 leden