Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Marc van Stratum
Lees meer
Bob Rootjes
Lees meer
Jacco de Braal
Ik ben een ondernemende financieel professional. Met mijn bedrijf De Braal Bedrijfsadvies BV richt ik me volledig op familiebedrijven. Ik heb ruime ervaring in de volgende sectoren: Agribusiness (toeleveranciers, groothandel en verwerkers), Personeelsbemiddeling (uitzenden en detacheren), Maakindustrie, Automotive, Assurantiebemiddeling, ICT, Transport- en logistiek.
Lees meer
Jan Vis
Lees meer
Joy van der Veer
Lees meer
Jaap Bouman
Partner Wingman Business Valuation. Meer dan 25 jaar ervaring op het gebied van ondernemingswaardering en is door de jaren heen betrokken geweest bij honderden waarderingsopdrachten in een groot aantal sectoren in Nederland en in het buitenland Zijn waarderingswerkzaamheden worden uitgevoerd in het kader van geschillen portfolio analyses fairness opinies belasting en boekhoudkundige vraagstukken en bij koop of verkoop van ondernemingen
Lees meer
Edwin Lankester
Lees meer
Michael Morauw
Lees meer
Polle Tobias Taminiau
IE-rijke bedrijven intrigeren mij. Mijn specialisme is het waarderen van intellectuele eigendomsrechten in het kader van aandelen- of activatransacties en financieringen. Bijna 15 jaar was ik actief in het vercommercialiseren en financieren van intellectuele eigendomsrechten. Zodoende heb ik talloze IP-transacties en licenties in binnen- en buitenland gesloten. Mijn brede internationale netwerk bestaat uit investors, ondernemers, kennisinstellingen en domeinexperts in vele soorten en maten. Ik sta naast de cliënt om samen een proces te doorlopen. Helder en integer.
Lees meer
Wim Holterman
Wim Holterman is founding partner van Value Insights, actief bij boardroom waarderingsvraagstukken het kader van M&A , strategie en disputen. Hij is hoogleraar Business Valuation aan de Rijksuniversiteit Groningen en programmadirecteur van de Executive Master of M&A and Valuation van de Rijksuniversiteit Groningen en de Vrije Universiteit Amsterdam
Lees meer
10 van de 383 leden