Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Jozef Noordhuis
Sinds 1999 werkzaam bij accountantskantoor Van der Veen & Kromhout, vanaf 2008 als RA en RV. In dit kader ben ik betrokken geweest bij diverse uiteenlopende waarderingsvraagstukken. Dit in het kader van koop, verkoop, echtscheidingen, geschillen, fiscale bedrijfsoverdracht etc.,Bij Van der Veen & Kromhout zijn 2 RV's werkzaam. Daarnaast ca. 25 RA/AA's, fiscaal juristen, fiscaal economen, IT-Auditors en HRM-specialisten.,
Lees meer
Michel Koster
Lees meer
Aldwin Heijns
Lees meer
Huub Jansen
Huub Jansen ('80). Studeerde economie, Nederlands recht, fiscaal recht, accountancy en business valuation aan de EUR. Heeft ruim 11 jaar gewerkt als openbaar accountant in de controle- en adviespraktijk van EY. Is thans partner bij Crowe Foederer Accountants (Eindhoven).
Lees meer
Anton van Daalen
Lees meer
Job Schaaper
Lees meer
Wilco Dokman
Actief als RV'er en directeur corporate finance bij aaff
Lees meer
Mark van den Broek
Brede bancaire ervaring, ruim 35 jaar, in management, directie, corporate banking en private banking, cash management en treasury. Sinds 2018 werkzaam binnen corporate finance organisaties. Ondernemend, creatief, analytisch en brede netwerker, gericht op mensen en op het bereiken van doelen. Opleiding Bedrijfskunde, Marketing, Accountancy, Management, Leadership en Business Valuation
Lees meer
Joost Akkermans
Lees meer
Rutger Groenewegen
Ons kantoor Groenewegen & Lukaart Corporate Finance kent negen gedreven medewerkers, waarvan 3 afgestudeerd RV-ers en 1 studerend voor RV. In de praktijk houden wij ons naast transactiebegeleiding en bedrijfsfinanciering voor een groot deel van onze tijd bezig met waarderingsvraagstukken. Wij werken veelal voor MKB-ondernemingen en familiebedrijven in vele branches, die in het kader van bedrijfsopvolging, transactiebegeleiding of geschillen een beroep doen op onze dienstverlening. Groenewegen & Lukaart heeft jarenlange ervaring met waarderingsvraagstukken. Neem vrijblijvend contact met één van ons op via www.groenewegen-lukaart.nl.
Lees meer
10 van de 390 leden