Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Richard de Ruiter
Ik ben Richard de Ruiter (1979) en sinds jan 2021 als directeur werkzaam bij Venturefirm. Ik heb de laatste jaren meer dan 200 fusie en overnametransacties gezien of beoordeeld en meer dan 75 geëxecuteerd. Naast de techniek snap ik dus goed de context en dynamiek in het proces. Voor mij is een bedrijfswaardering nooit een op zichzelf staand getal of uitkomst, maar meer een onderdeel (of startpunt) van een proces. Als u op zoek bent naar een stevige ondernemende sparringpartner die pragmatisch is en het verschil kan maken in een transactieproces of zakelijk geschil, kunt u mij benaderen. Ik ben niet gebonden aan regio's of provincies.
Lees meer
Jerome Lo ten Foe
Lees meer
Ivo Verdonkschot
Ik richt mij op het begeleiden van transacties. Aankoop, verkoop en financiering. Waardering is een belangrijk onderdeel. Mijn sectorspecialisatie is energie.LineBreakLineBreakNaast mijn lidmaatschap van het NiRV, ben ik ook lid van TMA Nederland.
Lees meer
Remko van Amelsfort
Solid Finance Group B.V. is een onafhankelijk adviesbureau op het gebied van Corporate Finance & Strategy voor het MKB. Wij adviseren en begeleiden onze opdrachtgevers, onder andere, bij fusies & overnames financieringen, (financiële) strategie, waarderingen en recovery & restructuring
Lees meer
Joost van Dooremaal
Lees meer
Carolien Monteiro
Lees meer
Paul van Dam
Lees meer
Hans Webbink
Lees meer
Bert Huizer
Lees meer
Peter den Hertog
Ik ben een oplossingsgerichte en gedreven adviseur met een drive om toegevoegde waarde te leveren op cruciale momenten in het bestaan van ondernemingen
Lees meer
10 van de 383 leden