Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Koen Jordans
Lees meer
Frank Ruijgrok
Lees meer
Kevin de Koning
Woonachtig en werkzaam vanuit Dordrecht en een brede interesse voor alles wat ons mensen bindt om vanuit een duurzame gedachte waarde te creëren. Daardoor bevlogen en enthousiast om in dit prachtige waarderingsvak werkzaam te mogen zijn en met veel ondernemers met een krachtige visie in contact te zijn.
Lees meer
Jan Willem van den Hof
Lees meer
André Oude Weernink
zie www.incorpe.nl
Lees meer
Frits de Rooij
Lees meer
Robbert Dieben
Corporate Finance and Valuation Consultant with broad experience on a wide variety of business valuation matters and corporate finance / M&A assessments. Specializations:,- Business Valuation,- Impairment and Purchase Price Allocation (IFRS & NL GAAP),- IP Valuation,- Early stage companies (IPEV),- Value Based Management,- Transaction Services
Lees meer
Rogier Worst
Partner bij Johnsons Corporate Finance
Lees meer
Inge Lisa Toxopeus
Als voormalig (forensisch) accountant ben ik gespecialiseerd in het begroten van vermogensschade. Ik heb de afgelopen 22 jaar ervaring opgedaan bij accountantskantoren (PWC en BDO) en in de advocatuur (NautaDutilh). Sinds 2012 ben ik als partner verbonden aan Hermes Advisory met als specialisatie het begroten van vermogensschadeclaims en het adviseren/ondersteunen bij verweer tegen ingediende vermogensschadeclaims.
Lees meer
Erik Jan Reuver
Registeraccountant (RA), ,Register Valuator (RV).,Specialisatie: Sport, Travel & Leisure Industry. ,CFO, commissaris, arbitrage, mediation. Nevenactiviteiten: Raad van Tucht Nederlands Instituut voor Register Valuators (NIRV).,Bestuurslid Nederlands Arbitrage Instituut (NAI). Beroepscommissie licentiezaken betaald voetbal KNVB. Bestuurslid KNHB.,Bestuurslid European Guarantee Fund Association for Travel and Tourism (Brussels)
Lees meer
180 van de 397 leden