Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Patrick Boertien
Lees meer
Mats Poorthuis
Lees meer
Bob Rootjes
Lees meer
Erik in 't Groen
Interimmanager en consultant gespecialiseerd in CFO en CRO functies en het ondersteunen van deze rollen in middelgrote bedrijven. Daarnaast betrokken bij overnames, waarderingen en herstructureringen.
Lees meer
Carolien Monteiro
Lees meer
Frits de Rooij
Lees meer
Leen van Hoogdalem
Met passie en plezier wordt de vraagstelling van opdrachtgevers opgepakt. Advisering vindt plaats met een focus op wederzijdse belangen bij een transactie. Een deal gaat tenslotte om meer dan alleen de hoogte van de koopsom.
Lees meer
Hans Minnaar
Opleiding bedrijfseconometrie (afgestudeerd 1994), business valuation opleiding Erasmus (2010), RV sinds 2012
Lees meer
Kerst Egbert de Weerd
Kerst de Weerd functie Senior Adviseur. Mijn werk bestaat voornamelijk uit het adviseren van ondernemers in het bijzonder in het geval van overnames en bedrijfswaarderingen. Opleiding NIVRA accountantsopleiding Registeraccountant. Business Valuation RSM Register Valuator. Management Science Open Universiteit drs
Lees meer
Tamme de Vries
Tamme is actief als register valutor binnen ProMissie, een onderneming die zich vooral richt op familiebedrijven en de opvolging daarbij. Waarderen van een onderneming is altijd subjectief en om die reden zal Tamme alleen met een opdrachtgever een waardering kunnen uitvoeren. We moeten samen een waardering begrijpen en daar achter kunnen staan. Een praktische aanpak hoort daarbij.
Lees meer
160 van de 399 leden