Vind uw RV

Binnen twee weken een RV die past bij uw aanvraag

Door wie en voor wie?
Ondernemers en/of DGA’s schakelen steeds vaker een RV in, maar ook advocaten en notarissen (bijv. in geval van een echtscheiding) hebben de toegevoegde waarde van een RV ontdekt. Afhankelijk van de situatie kan een RV optreden als vertegenwoordiger van een cliënt, als onpartijdige adviseur voor meerdere parten of als arbiter. Bij onenigheid over de waarde van de aandelen biedt een bindend advies van een RV uitkomst.

Via het formulier (bijgevoegde button) kunt u het NiRV verzoeken een RV voor te dragen als onafhankelijk deskundige. Het NiRV houdt hierbij zoveel mogelijk rekening met de door u opgegeven criteria en instructies maar kan geen aanbevelingen doen rondom specialisaties van individuele leden.

Toch liever zelf opzoek?

In ons ledenregister vindt u snel uw RV. Dit kan op twee manieren: Weet u al wie u zoekt? Zoek dan op naam. U kunt ook eerst een selectie maken op branche- of waarderingsspecialisme. U kunt uw selectie daarna verder verfijnen.

Stef Kolen
Mijn naam is Stef Kolen, sinds 2019 werkzaam bij Florijnz Corporate Finance. Wij begeleiden ondernemers bij verkoop en aankoop van de onderneming. Daarnaast zijn wij met twee aangesloten register valuators gespecialiseerd in het waardering van niet-beursgenoteerde ondernemingen.
Lees meer
Cecile Brands
Vanaf 2017 ben ik lid van het landelijk business valuation team binnen de Belastingdienst. In dat kader behandel ik namens de fiscus waarderingsgerelateerde vraagstukken voor het GO-segment die opkomen in de regio West.
Lees meer
Bert Reus
Werkzaam bij de Belastingdienst Grote Ondernemingen Amsterdam De waarderingsvraagstukken lopen uiteen van startups en managementparticipaties tot en met bedrijfsopvolging en verrekenprijs vraagstukken
Lees meer
Niels Baan
Lees meer
Vincent Steenbakkers
- Register Valuator sinds 2011- Registeraccountant sinds 2007 - Lid Raad van Tucht NIRV - Projectmeester Business Valuation
Lees meer
Leen van Hoogdalem
Met passie en plezier wordt de vraagstelling van opdrachtgevers opgepakt. Advisering vindt plaats met een focus op wederzijdse belangen bij een transactie. Een deal gaat tenslotte om meer dan alleen de hoogte van de koopsom.
Lees meer
Carlos Apapoe
Lees meer
Alicia Keijzer
Lees meer
Gert Bouma
Werkzaam bij de Belastingdienst Grote Ondernemingen NoordOost De waarderingsvraagstukken lopen uiteen van startups en managementparticipaties tot en met bedrijfsopvolging en verrekenprijs vraagstukken
Lees meer
Rob Koops
Moore MKW Corporate Finance begeleidt u als ondernemer bij fusies en overnames. Ook helpen we u bij waardebepalingen, bedrijfsfinancieringen en due diligence. De afgelopen jaren heeft ons brede team van specialisten honderden ondernemers begeleid bij verschillende transacties en vraagstukken. Moore MKW Corporate Finance is aangesloten bij het internationale Moore netwerk. Samen met onze samenwerkingspartners van Moore maken wij ook uw internationale ambities mogelijk. In ons team hebben wij waardeerders ingeschreven bij het LRGD.
Lees meer
160 van de 390 leden